Depozit de vanzare Sofia

9 Asen Yordanov Blvd.
(in curtea societatii Nolina, depozitul 4)
Telefon 1: +359 896 739 430
Telefon 2: +359 892 290 617
skype: sofia.partners
sofia@partners.bg

Orar de lucru cu clienti:
Luni – Vineri
9:00-12:00 / 13:00-17:30​

Demo Center Sofia

Block 60, G.M. Dimitrov Blvd.
Telefon: +359 2 962 14 87
Fax: +359 2 868 14 71
Telefon: +359 896 739 430
skype:sofia.partners
sofia@partners.bg

Persoana pentru informatii tehnice:
Ludmil Todorov
Telefon: +359 896 698 329
e-mail: l.todorov@partners.bg

Biroul Plovdiv

65 St. Petersburg Str.
Telefon/Fax: +359 32 644 540
Telefon: +359 896 698 349
skype:plovdiv.partners
plovdiv@partners.bg

Persoana pentru informatii tehnice:
Daniel Nikolov
Telefon: +359 896 698 341
e-mail: d.nikolov@partners.bg

Biroul Varna

22 Neofit Rilski Str.
Telefon/Fax: +359 52 300 519
Telefon: +359 896 724 748
skype:varna.partners
iyankov@partners.bg

Persoana pentru informatii tehnice:
Ivaylo Yankov
Telefon: +359 894 688 456
e-mail: varna@partners.bg